התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

תמי סירקיס

בלוגרית, קומיקאית ומרצה על מקומו של המזון בתרבות הישראלית. מופיעה בתקשורת ובפני קהלים בהרצאות ומופעי סטנד – אפ קולינריים, ואף במופעי בישול הכוללים טעימות.

תמי מגיעה לארגון מלאה באנרגיות חיוביות, מופעיה מצחיקים, מלאי תובנות וגם לגמרי מהחיים של כולנו. במופעיה תוכלו לפגוש את עצמכם במטבח, בזוגיות, בחיים, בהורות ובכלל.

מופע שנון ומשעשע, במסגרתו עצות מעשיות ומעשיות משעשעות, כולן עברו דרך המטבח של תמי סירקיס. המופע הוא הזדמנות לצחוק בקול על עצמנו ועל ההרגלים שלנו, בכל הקשור לחוויות המטבח והאירוח הישראלי - המוכרות לכולנו היטב. 

הצצה מצחיקה ונוגעת ללב על החיים של 'הבת של...' בין הסירים והספרים של רות סירקיס. המופע מלווה בסיפורים אישיים ומצחיקים ביותר. 

עשרת הדיברות לאירוח שפוי

תזונה מבריאה

בין הסירים והספרים

הרצאה עתירת מידע, מבוססת מחקרים על הנושא החם של עולם האוכל והבריאות. איך פירמידת המזון האמריקאית עשתה את כל האנושות שמנה וחולה? מהי תזונה מבריאה ולמה צריך לעבור אליה? תדעו מאילו מזונות חייבים להיפרד כבר היום כדי להימנע מסוכרת סוג 2 , סרטן, אלצהיימר ומחלות לב. בואו נשחה נגד הזרם, נשבור כמה פרדיגמות ונבריא את עצמנו עם תזונה מבריאה; אוכל אמיתי, פשוט וטעים. 
 
 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015