התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

עו"ד שלומי וינברג

עו"ד שלומי וינברג הוא בעלים של משרד העוסק בייצוג בתחומי לשון הרע באינטרנט וכותב הספר 'מורה דרך לתביעות לשון הרע', המדריך המקיף ביותר הקיים בארץ בתחום. הוא משמש כיו"ר ועדת לשון הרע במחוז ת"א והמרכז, מייצג אישי ציבור, פקידי ציבור, חברות ותאגידים עסקיים בתיקים מגוונים בלשון הרע משך שנים רבות, ואחד מעורכי הדין המוכרים בתחום.
מרצה מזה שנים בתחום לשון הרע, לקהלים מגוונים: עורכי דין, הציבור הרחב, חברות, מנהלים וארגונים. מנחה כנסים, ימי עיון ומנחה פנלים בתחום לשון הרע.
המתחרים משמיצים אתכם? לקוחות לא מרוצים 'מלכלכים' ופוגעים במוניטין? עובדים מתבטאים בצורה לא ראויה באינטרנט? או חווים מקרים פרטיים של הכפשה על ידי מישהו בעבודה, השמצות של הילד בווטס אפ או בפייסבוק, תלונת שווא על ידי בן/בת זוג לשעבר או שכנים?
משהו מכל אלו עלול לקרות גם לך!  
והכי חשוב: לדעת איך להתגונן ולפעול נכון - על כך בהרצאה שלפניכם.

רוצים לשמוע את הסיפורים המרתקים בעולם המשפט, באחד מהתחומים החמים ביותר היום? 
בהרצאה כלים להתמודדות וסיפורי "מאחורי הקלעים" של תביעות הדיבה המפורסמות בישראל. על היצרים, הכבוד והכסף שעומד מאחורי התיקים, מהקמת המדינה ועד היום. דגש ניתן בהרצאות ללשון הרע באינטרנט, ברשתות החברתיות, ובאתרי החדשות התזזיתיים. 

הרצאות בתחום הוצאת לשון הרע

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015