התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

רעות שלומי רסלר

רעות מנחה ומטפלת בפסיכודרמה ויוצרת קהילת "גדולה - הרפתקה של הצלחה" לקידום נשים עצמאיות. מלווה אנשים בתהליכי צמיחה והתפתחות אישיים ועסקיים. הקימה רשת קבוצות ארצית לקידום נשים, הכשירה מנחות והקימה קהילות של נשים ועבור נשים הפעילות בכל הארץ. יזמת, מרצה, מנחה וכותבת סדרתית, הכל באהבה ותשוקה גדולה. צמחה ממקום של חוסר ביטחון, חיפוש ובלבול למקום שבו היא מנהיגה בביטחון והשראה אלפי נשים להגשמה והצלחה. 
רעות תושבת הנגב הצפוני, אמא לשלוש בנות, נשואה באושר לבחיר ליבה.

סדנת פסיכודרמה מאפשרת להניע לפעולה חיובית ולנטרל פחדים שמקבעים אותנו ומונעים מאיתנו את היכולת לפעול.
מפגשי פסיכודרמה מאפשרים להעלות למודעות את מה שמטריד ומעסיק אותנו, את מה שנרצה שיקרה עבורנו ועבור הארגון. במפגש אנחנו פותחים פתח להתמודדות יעילה ומעצימה עם קשיים 

ומשפרים את רמת התקשורת בין המשתתפים.

תכני הסדנה מותאמים לצרכי הארגון ויכולים לעסוק בנושאים: קבלת החלטות, תקשורת פנים וחוץ ארגונית, שירות, שיווק, הנעת תהליכים ועוד. 
ניתן לקיים כמפגש חד פעמי או כסדרת מפגשים.

כולנו יודעים שכדי להיות בריאים חשוב להיות שמחים בחלקנו, ליהנות מחברת משפחה וחברים, להוריד את רמת המתח והסטרט, לאכול נכון ולעשות פעילות גופנית. בפועל, הסטרס מקשה עלינו ליישם את שאנו יודעים. בהרצאה מרגשת ומרתקת, מלאת הומור והעצמה, ניזכר ביכולתנו לחיות טוב ולהתחזק ממה שכבר קיים בחיינו.

סדנאות פסיכודרמה - הנאה לצמיחה בארגונים

שלושה סיפורי אהבה - הרצאה

קרדיט צילום: סיגל עמנואל
 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015