התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

רונן גפני

רונן גפני הוא יזם, מנכ"ל FreshBiz Global, ממציא המשחק 'freshbiz', שזכה בפרסים בעולם ומעודד יצירתיות, חשיבה יזמית וערכים נוספים. רונן גפני כתב את הספר 'היזמים החדשים', בהוצאת Wiley שבארה"ב. מרצה ומנחה סדנאות, מאחוריו אלפי אנשים שעברו את סדנאותיו בכל העולם. 


רונן גפני חקר וחוקר את נושא החדשנות בארגונים בעולם, מחקרו מהווה את הבסיס לספר 'היזמים החדשים'. הרצאתו הבאה בעקבות כתיבת הספר, חושפת את 'מאחורי הקלעים' של הארגונים המובילים בעולם בתחומי החשיבה היזמית, ומגלה לנו שחדשנות היא, ללא ספק, שם המשחק. 

ההרצאה חושפת את 'מאחורי הקלעים' של הספר 'היזמים החדשים', ומגלה את הסוד, מה מייחד את העסקים החדשניים והמובילים בעולם. היכולת של המנהלים והעובדים לחשוב כמו יזמים חדשים, רעבים ומלאי תשוקה. בהרצאה מציע רונן איך ליישם הלכה למעשה את מה שעושים בהצלחה גדולים וטובים.

במסגרת הסדנה משחקים המשתתפים במשחק FreshBiz, בחלוקה לקבוצות קטנות. במסגרצ הקבוצה מתנסים המשתתפים בכל מיני סיטואציות שמתרגלות אותו בערכים כמו: יצירתיות, פתיחת הראש לרעיונות חדשים, שיתוף פעולה ועוד ועוד. מדובר בפעילות מקורית בימיוחד, המאפשרת להעביר מסרים .
לקבלת מידע על הרצאות נוספות ולקבלת סילבוס של הסדנה, פנו אלינו.

הארגונים החדשניים בעולם

סדנה המבוססת על משחק FreshBiz

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015