התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

רונית מלמד

אשת טלוויזיה בעלת 18 שנות ניסיון כעורכת וכמרצה. נחשבת לאשפית בהכנת אנשים לראיונות ולהופעות מול קהל. הרצאותיה וסדנאותיה ייחודיות בכך שהן מתבצעות תוך צילום המשתתפים בפעולה בזמן אמת, והלמידה מהצפייה היא מאוד משמעותית. 

עולם התקשורת הדיגיטלית הוא הזירה החמה ביותר וכל ארגון או מותג שרוצה להיות בעל נוכחות מול לקוחותיו הפוטנציאליים, צריך להיות שם ולהשתמש במדיה הזו ככלי שיווקי. רונית מלמד מעניקה לכם כלים לשימוש נכון בתקשורת הדיגיטלית ומתרגלת אתכם מול מצלמה בזמן אמת.

כולם מבינים היום שלא מספיק להיות
מקצוענים, צריך גם לדעת 'לתקשר את זה', לעבור מסך, להעביר מסר מדויק, להותיר רושם ולבלוט על פני המתחרים. ההרצאה עוסקת בכל מה שצריך לדעת לפני ראיון בטלוויזיה, ואיך להיות מרואיין מעניין, אטרקטיבי ומשכנע יותר.
הרצאת העשרה מרתקת החושפת את כל הסודות המעניינים של תעשיית הטלוויזיה: מה קורה מאחורי הקלעים של תכניות הריאליטי? איך מבצעים תחקיר לתכנית של אילנה דיין? למה משקיעים חודשים בהפקה של סרט בן 40 דקות? איך מגיעים לחדשות ראשונים? ועוד.

נראות ארגונית בעידן הדיגיטלי

איך עושים טלוויזיה?

סדנת הכנה לראיונות בתקשורת

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015