התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

עידית נוידרפר

שחקנית טלוויזיה ותיאטרון (רמזור, פולישוק, קופיקו, שנות ה- 80 ונוספים), שפיתחה טכניקה מיוחדת, The Red Head Technique, באמצעותה היא מנחה עובדים בחברות, ארגונים ויזמים לשיפור והעצמה משמעותיים של יכולות הפרזנטציה העסקית שלהם.
הסדנאות וההרצאות של עידית מבוססות על הידע הרב והכלים הרבים שצברה בלימודיה בארץ ובעולם, גם כשחקנית וגם כמנחת סדנאות ומרצה, ובהתאם הם מבוססים על עקרונות מעולם המשחק מחד, ומעולם השיווק והמכירות מאידך.  
בינואר 2014 נבחרה עידית כמנטורית השנה, בתחום אומנות הפרזנטציה, של חממת start up boot camp, אשר סניפיה ממוקמים בברלין, אמסטרדם ותל אביב.
בשנת 2015 יצאה לסיבוב הרצאות בארצות הברית, והופיעה מול אנשי עסקים, יזמים ועורכי דין.
עידית הינה בוגרת ניסן נתיב תל אביב,S.N.D.O  אמסטרדם ו"איוונה צ'בק" הוליווד, כמו כן רכשה ידע רב במסלולים הממוקדים במיומנויות מכירה.
בהרצאה 'איך להיות אמן הפרזנטציה' אתם מקבלים כלים מעולים לשיפור יכולות העברת מסרים, שכנוע, הנעה לפעולה. ההרצאה מיועדת לכל אדם המעוניין לשפר את יכולת ההשפעה שלו, ולא רק למי שמעביר פרזנטציות מול אנשים. עידית נוידרפר מנחה את ההרצאה עם המון פלפל, והיא ללא ספק מהמרעננות בשוק.
סדנה בת 3.5 שעות במסגרתה אתם מתנסים הלכה למעשה בכלים שפיתחה עידית נוידרפר, ומשפרים את יכולות ההשפעה שלכם: העברת מסרים טובה יותר, הנעת אנשים לפעולה טובה יותר.


 

אמן הפרזנטציה - הרצאה

צפו בהרצאה

להשתחרר ולכבוש - סדנה

להשחיז את הסכין - סדנה

לקחת נשימה - מופע ליום האישה

שילוב מפתיע ומרענן של הרצאה עם מופע מוסיקלי ייחודי, הפונה לנשים שנוהגות להיות wonder woman. במסגרת המופע, מספר דמויות מרגשות ומצחיקות, שהן למעשה קצת עצמנו. המופע מהנה, מקורי, מרגש, מצחיק ומעניק רעיונות איך אפשר לשלב נשימה גם בעומס החיים. המופע נבחר לאירוע המרכזי לנשות 'כנסת ישראל' ביום האישה 2013.
סדנה בת 16 שעות (בחלוקה ל- 2-4 מפגשים) במסגרתה אתם הופכים למקצוענים בתחומי הפרזנטציה, העברת המסרים וההנעה לפעולה. במהלך הסדנה הרבה התנסויות, משחקי סימלוציה ולימוד מעשי: איך נותנים את ה- show, איך מתגברים על פחד קהל, מה החוזקות והחולשות שלי בעת פרזנטציה ואיך הופכים לחדים כמו סכין.

 
 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015