התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

משה קטן

מנכ"ל 'קרלסברג ישראל' לשעבר, בעל 25 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בקבוצת שטראוס עלית ובקבוצת קוקה קולה. בימים אלו שוקד על הדוקטורט שלו בנושא מנהיגות. בהרצאות ובסדנאות של משה קטן הוא עוסק בעובדה שכל אחד צריך ויכול לשפר את יכולות המנהיגות שלו. התכנים שלו מרתקים ומעוררי השראה, תוך שהוא מעניק כלים יישומיים לשיפור המנהיגות האישית והארגונית, ומשתף, עם הרבה חוש הומור וענווה, מניסיונו הפרטי ארוך השנים. 
הרצאה יישומית במסגרתה כלים מניסיונו עשיר השנים של משה קטן כמנהל. הכלים הניתנים מובילים למנהיגות טובה יותר ולניהול טוב יותר, תוך מתן דוגמה אישית לעובדים שתחתיך. ייחודיותה של ההרצאה בכך שהיא מבוססת על הצלחותיו וכישלונותיו של משה קטן לאורך הדרך, 
ומלאה בפתרונות קלים להטמעה וליישום שבאפשרותם לסייע לכל אחד לשפר את יכולות המנהיגות שלו.

את התוכן ניתן לקבל גם בסדנה חד יומית או סדנה של מספר מפגשים להעמקה ושיפור יכולות המנהיגות הלכה למעשה.

סוד המנהיגות מבראשית

מנהיגות אכפתית

לקום ב- 4:30 ולהתלוות לנהג, לשתות קפה בחדר האוכל עם העובדים, לשאול, להתעניין, לטפל בעניינים שמטרידים ומעסיקים את העובדים שלך. 

מנהיגות אכפתית מרכיבה ומעצבת את האקלים הארגוני והתרבות הארגונית החיוניים להצלחה. זו מנהיגות שממוקדת בהישגי העובדים ובהעלאת הישגיהם המקצועיים והאישיים.

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015