התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

ליאור מיכלוביץ'

ליאור מיכלוביץ, (MA) מנהל מרכז שילובים - ייעוץ ופיתוח ארגוני. בעל נסיון של 20 שנה בתחום הפיתוח הארגוני.
מרצה מבוקש בתחומי החדשנות ופיתוח ההון האנושי בארגונים. במסגרת הארגון אותו ייסד, עבד עם חברות הייטק, חברות אנרגיה, בנקים, ביטוח ועוד חברות מהגדולות ביותר במשק הישראלי. 

ליאור מיכלוביץ' מרצה במגוון רחב של תחומים. מוצגת כאן רק 'טעימה' מהם. רוצים לשמוע על הרצאותיו הנוספות? רוצים לקבל סילבוס של אחת הסדנאות? פנו אלינו.
 
בסדנה נלמד כיצד לנהל נכון את עצמנו במרחב הזמן כך שניתן יהיה להפיק יותר תועלת מזמן העבודה ומזמן הפנאי, כיצד לשלוט בזמן ודרך זה לשלוט בהגשמת היעדים שקבענו, כיצד למצוא זמן פנוי, עד כמה יכולה שעה להיות גמישה, איך להזהר מגנבי הזמן ושיטות לניהול זמן אפקטיבי.
החשיבה המודעת והתת-מודעת שלנו מעצבים את חיינו הלכה למעשה. בהרצאה כלים לגיוס האמונות המתאימות להשגת מטרות, הגברת אופטימיות ושימוש בחשיבה חיובית, שיפור הדימוי העצמי, הפיכת קשיים לאתגרים, חשיבה אפקטיבית להצלחה. יישומים אפשריים: יצירת שפע, שגשוג מקצועי, בריאות ועוד.
"טובים השנים מן האחד". בהרצא נלמדים העקרונות למיסוד עבודת צוות יעילה, הכוחות המלכדים בעבודה משותפת, כיצד לשתף פעולה בהרמוניה, התהליך הסוציולוגי - פסיכולוגי בגיבוש הצוות, התגברות על קונפליקטים בצוות, הגדרת מטרות, איך לשמור על הייחוד והתרומה של האינדיבידואל בתוך הקולקטיב.

ניהול עצמי במרחב הזמן

פסיכולוגיה חיובית 

עבודת צוות

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015