התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

ירין קימור

ירין קימור, מגדולי המרצים בארץ, כתב ועורך תוכניות תחקירים בעבר (כלבוטק, מבט שני ועוד), ובימאי סדרות דוקומנטאריות. בהרצאותיו מעודד קימור את הפרט, בדרך פרובוקטיבית, לחשיבה אחרת 'מחוץ לקופסה' שבאפשרותה לייצר תפוקות מפתיעות לארגון ולפרט כאחד. הוא משתמש בהדגמות שונות מאלו המוכרות לנו (אחיזת עיניים, תופעות לא רציונאליות לכאורה, פרדוקסים לוגיים, כשלי היגיון ועוד) לצורך חציית הגבול הדק בין הבלתי אפשרי – לאפשרי. המשתתפים בהרצאותיו של קימור יושבים פעורי פה במשך שעתיים ויוצאים כשהם מבינים שהכל אפשרי. 
מופע מרהיב, מפגש שהוא מאבק מוחות בין המרצה לבין הקהל ובעיקר מאבק מרתק בין האדם לבין עצמו.
המקצועיות בעידן המודרני התחרותי, מחייבת שילוב בין יזמות יצירתית לבין נהלים ומסורות, שילוב זה נראה על פניו פרדוכסלי ובלתי אפשרי, אך בפועל הוא הכרחי ליצירה חדשה בעולם דינאמי.
לאחר עשרות שנות תחקיר ובימוי של סרטים דוקומנטאריים וסדרות חושפות אודות השירותים החשאיים, ירין קימור בודק מהי המציאות מאחורי אגדת המוסד, מי עומד מאחורי החיסולים; דילמות וסיפורים מאחורי הקלעים - חיסול מקצועי קר או נקם; יצירתיות מול משמעת; יושר מול "תחמנות"; ההתמודדות המתוחכמת עם הצנזורה, על
 הקו הדק שבין חשיפה עיתונאית לבין ביטחון המדינה.
ירין מלווה את הרצאתו בקטעים דרמטיים מצולמים מסרטיו הבולטים: "המרגל שחזר אל הכפור", "הנוקמים בנאצים" "רצח הספורטאים במינכן" "ג'ני מיי מאמנת הדולפינים", "גיבורים בעל כורחם" ו"שפתיים חתומות" על ששת ראשי המוסד ששודרו בארץ ומקצתם הופצו בעולם.

הבלתי אפשרי - אפשרי

שפתיים חתומות לרווחה

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015