התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

שירה וסרמן - 'חצי שירה'

שירה וסרמן יצאה בגיל 23 למסע שבמהלכו השילה ממשקלה 71 קילו (!), לאחר שנים ארוכות של חיים עם עודף משקל משמעותי. ביחד עם המשקל שירד הגיעו תובנות ושינוי בכל אורחות החיים. היום שירה עומדת בראש ארגון 'חצי שירה' המספק ליווי תזונתי לאנשים בכל הארץ, בהתבסס על תכנית ייחודית שיצרה שירה מתוך ניסיון חייה, ובייעוץ דיאטניות. 

הרצאותיה של שירה מרתקות, מספקות הצצה נדירה לתהליך לצד הרבה מאוד כלים וטיפים לתזונה טובה ולשילובה גם בסדר יום עמוס וצפוף.

על המהפך האישי בחייה של שירה וסרמן, שהוביל אותה ליצור שיטה ייחודית לתזונה בריאה ולחיים בריאים. בהרצאתה סיפורה מעורר ההשראה מסייע לנו לקבל גם את המוטיבציה הדרושה וגם את הכלים, כיצד לעשות את זה כמו שצריך.
שירה וסרמן מוכיחה הלכה למעשה שאפשר גם לשמור על תזונה טובה וגם לבשל וליהנות מבישול. 
סדנאותיה אורכות כשעה וחצי, במהלכן התנסות בבישול, אכילה משותפת, קטע מתוך הרצאתה על סיפורה האישי וקבלת חוברת מתכונים. בין הסדנאות האפשריות: שוקולד; בישול לחג; קינוחים;
אפייה; אוכל טבעוני; אוכל צמחוני; ועוד.

הרצאה הומוריסטית, מחויכת ומהנה במהלכה שירה מנפצת קלישאות על דיאטות ועל אוכל לצד שיתוף מרתק ומשעשע של סיפורה האישי - איך יצאה לפני עשור למסע שבמהלכו השילה ממשקלה 72 קילו (!), לאחר שנים ארוכות של חיים עם עודף משקל משמעותי. 

איך הפכה שירה וסרמן ל'חצי שירה'?

סדנאות בישול

טסה ב- 140 ק"ג - הרצאה הומוריסטית

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015