התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

הראל סטנטון

הראל סטנטון הוא פוטותרפיסט ארגוני, מרצה וצלם בינלאומי. צלם במערכת המגזין 'מסע אחר', בעל ניסיון עשיר בהנחיית סדנאות והרצאות בארץ ובעולם.
המהפכה הדיגיטלית הפכה את כולנו לצלמים. צילום הוא האומנות הזמינה ביותר כיום, המאפשרת לנו להעביר תהליכים מרתקים וחילוץ תובנות ממקום של רגש ואינטואיציה.

על בסיס הכלים והניסיון שצבר לאורך השנים, מנחה הראל סטנטון סדנאות פוטותראפיה ארגונית (סדנאות פנים ארגוניות חוויתיות המבוססות על צילום בסמארטפון) ומרצה במגוון נושאים המציגים סוגיות ותרבויות דרך עדשת המצלמה.
הצילום הוא חוויה המאפשרת לקיים תהליך עוקף קוגניציה. מבט דרך מסך המצלמה משול למבט דרך משקפיים רעננות, הוא מחייב את המשתתפים לשנות פרספקטיבה, לעשות  Zoom in , להתמקד, לעשות פוקוס. לחלץ תובנות מהרגש והאינטואיציה. הראל מזמין אותנו להשתמש במצלמה (בסמארטפון)
 ובעיניים (המביטות פנימה והחוצה) על מנת לברר נושאים המעסיקים אותנו. בין הנושאים בהם הסדנה יכולה לעסוק: תפישת תפקיד, חווית לקוח, תמונת עתיד.
הרצאה שמרחיבה את יכולת ההתבוננות. רק כאשר אנחנו מסכימים להתנתק מהפריזמה הסובייקטיבית הצרה, נוכל לזכות בפרספקטיבה רחבה ולראות את התמונה השלמה. ההתבוננות הרב מימדית מאפשרת להגיב לכל סיטואציה באופן מיטיב ומועיל. 
ארבעת זוויות ההתבוננות הן האני, מושא הניהול או העשייה, הצופה והתרבות הארגונית או הכללית.
הרצאות כיף והעשרה ל- happy hour או להפוגה בתוך כנס מקצועי. בין הנושאים: קרנבלים ופסטיבלים מסביב לגלובוס, מסע צילומי בין תרבויות.
הרצאות למועדים בלוח השנה: 
יום האישה ושיוויון מגדרי - מסע בחיי נשים בעולם תוך שיקוף למה שקורה אצלנו.
חנוכה - על טקסי אש ופולחני אור.
מגוון ההרצאות רחב, פרטים מלאים ניתן לקבל בפנייה אלינו.

סדנת פוטותראפיה ארגונית

4 סודות ההתבוננות

הרצאות למועדים והרצאות אתנוגרפיות

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015