התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

עו"ד הדס הרטל

מומחית לנושא טעינה מחדש ויצירת פתרונות לשחיקה בעבודה, פתרונות לסוגיות שעולות בקרב עובדים ותיקים ופיתוח מנהלים.
עו"ד הדס הרטל, יועצת ארגונית ומנחת סדנאות המתמחה בהתמודדות עם שחיקה בעבודה. יוצרת שיטתRe-charge . בעלת ניסיון רב בעבודה עם המגזר הפרטי, הרפואי והתעשייה. יועצת ארגונית מומלצת לנושא שחיקה על ידי שירותי בריאות כללית. מעבירה קורסי פיתוח מנהלים ועוסקת באימון אישי לעובדים ולמנהלים. מרצה אורחת באוניברסיטת תל אביב ובמכללה האקדמית נתניה. 
הסדנה מציעה איך להיטען באנרגיות חדשות ולצמצם את השחיקה. במסגרת הסדנה מזהים את גורמי העומס, הלחץ והשחיקה ולומדים להציב מולם בלמי שחיקה. הפתרונות הניתנים בסדנה הם אפקטיביים, מיידים ומהירים. מומלץ לקיים סדנה תהליכית בת מספר מפגשים, אך אפשר לקבל את תמצית התכנים גם בסדנה חד יומית ובהרצאה. את הסדנאות ניתן להעביר גם באופן מקוון מהמחשבים.

במסגרת הסדנה: איך מזהים את האלמנטים המייצרים שחיקה בקרב העובדים, הגדרת בלמי השחיקה ותרגול כלים אפקטיביים ליצירת מוטיבציה בקרב העובדים ולהורדת השחיקה. במסגרת זו, כלים לניהול ישיבות צוות, כלים להערכת עובד, כלים להתמודדות עם תסכול של עובדים.
מהם עקרונות היסוד בניהול קונפליקטים יעיל ולצדם - מה הכשלים הנפוצים בניהול קונפליקטים.
במסגרת הסדנה מתרגלים סיטואציות של קונפליקט ולומדים איך לא להגיע למבוי סתום. 
הסדנה כוללת מתן כלים מעולם הגישור, כפתרון יעיל להתרת קונפליקט.

סדנאות טעינה מחדש

סדנה למנהלים: איך ליצור מוטיבציה בקרב העובדים

ניהול קונפליקטים תוך ארגוניים

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015