התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

ד"ר גדי ליסק

גדי הוא דוקטור לפסיכולוגיה קלינית. חוקר ומרצה לרופאים, הורים ולארגונים על השפעות מדיה דיגיטלית על ילדים, נוער ומבוגרים צעירים. 
עובד בשיתוף עם רופאים וחוקרים, מהאוניברסיטה העברית ומחו"ל, לקידום המודעות של השפעות מדיה דיגיטלית.
 
אם ילדכם כל היום עם הראש בסמארטפון, הטאבלט או הפלייסטיישן, כדאי שתדעו שמחקרים מראים שמה שחווה הילד הזה שצורך זמן מסך רב, מורגש אצל ילדים רבים אחרים. ניתן לראות אצל הילדים תופעות רבות כמו כאבי ראש וסחרחורות ואפילו קשיים חברתיים ונפשיים.
הרצאה ייחודית המביאה להורים ידע עדכני אודות השפעות זמן מסך על ילדים, כלים קונקרטיים ליצירת שינוי בחיי ילדיהם והמשפחה, עונה על השאלות האלה ועוד רבות אחרות.
 
כדי לנהל ולעבוד בצוות העובד זקוק לאינטליגנציה רגשית וחברתית, אשר באמצעותן יוכל לתפקד במצבי לחץ. בדור המסכים העובדים אמנם מיומנים בטכנולוגיות גבוהות אך אלו יבואו פעמים רבות על חשבון התכונות הנדרשות לתפקוד במצבי עומס ניהוליים. בהרצאה ידבר ד"ר גדי ליסק על הפרדוקס הנ"ל ועל יצירת יכולת הארגון לבחור כלים לאיתור יעיל של צרכים ספציפיים ובניית פלטפורמה שתעזור להתמודד עם חסכים ופערים שנוצרו ביכולות האישיות של העובד והמנהל.
 

זמן מסך - מה זה עושה לילדים שלנו

חוזקות וחולשות של דור המסכים וביטוייהן בארגון

 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015