התקשרו אלינו 09-3750500
FacebookLinkedin
אנחנו כאן בשבילכם!

'מרצים איכות' מספקת תוכן איכותי - הרצאות, מופעים, סדנאות, הכשרות, הדרכות ויעוץ מקצועי , בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון, ומתוך מחויבות להצלחתכם!

אורי פוקס

בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית ומוסמך CBT  אורי מאמין שמה שמניע אותנו או מונע מאיתנו להצליח הינו התפיסה העצמית שלנו את עצמנו. באמצעות כלים מקצועיים וישימים אורי עוזר לאנשים לשנות את התפיסה שלהם ולהפוך את החיים שלהם לטובים יותר. 
תמיד צחקנו בסרטים על האמא ה״פולניה״ שמייחסת אליה את הסיטואציה ״אחרי כל מה שעשיתי בשבילכם...״
״למה זה קורה דווקא לי...״ 
מה שלא שמנו לב שלעיתים אצל כל אחת ואחד מאיתנו קופץ לו ה״פולניה״.
ברוב שעות העבודה אנו אמורים לקבל החלטות שקולות ומקצועיות חלקן שנוגעות אלי וחלקן בצוות רחב. 
במודעות או בחוסר מודעות אנחנו מושפעים מהמצב הרגשי והחברתי שלנו בסיטואציה, דבר שלעיתים עלול לפגום בשיקול הדעת, חווית עבודה, אפקטיביות, והפרודוקטיביות שלנו. בסדנת די לפולניות אנחנו נזהה את ה״פולניה״ - הפרשנויות האוטומטיות שתוקעות אותנו  ונקבל ארגז כלים כיצד להחליפם בפרשנויות שיעזרו לנו להסתכל במשקפיים אחרות על המציאות וייקחו אותנו קדימה.

די לפולניות

מאחורי הקלעים של המשבר

פתאום הוא לא כמו תמול שלשום. מרושל, לא מסוגל, לא מרוכז, מפוזר. יכול להיות שהעובד שלך במשבר, ואתה אפילו לא יודע את זה. בהצראה למנהלים מסביר אורי מה קורה לאדם במשבר, כיצד משתנה תפיסת עולמו המשפיעה על תפיסת המסוגלות ויכולת הביצוע שלו. ובהמשך לכך, מצייד אורי את המנהלים בכלים כיצד ניתן לתמוך בעובד החווה משבר
 
רוצים שנשוב אליכם עם פרטים נוספים אודות מרצה / הרצאה ?

מחפשים מרצה או הרצאה?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע אודות מרצים חדשים!

כל הזכויות שמורות למרצים איכות 2015